Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»

Традиційною подією у науковому житті України щорічно стає Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос», яку проводять Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» та інші установи і навчальні заклади аерокосмічного профілю України та зарубіжжя.

Ініціаторами щорічного проведення молодіжної науково-практичної конференції «Людина і Космос» виступили Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова, Державне космічне агентство України (ДКАУ), Національна академія наук України (НАНУ), Міністерств освіти й науки України.

Метою проведення Конференції є:

  • виявлення, об'єднання й підтримка обдарованої молоді, розвиток у студентів, аспірантів і молодих учених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики, космічного утворення, а також в інших галузях науки й техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом;
  • сприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські й технологічні розробки, і розвитку системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі;
  • ефективна реалізація державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури для реалізації Державної програми аерокосмічної освіти молоді України.

Конференція «Людина і Космос» щорік збирає молодь яка прагне досягнути нових висот у знаннях, професіоналізмі, ставить своєю метою сприяти розвитку космічної галузі Батьківщини, та готова впливати на світові шляхи наукового і практичного засвоєння космосу.

Зважаючи на те, що сьогодні ракетно-космічна галузь зштовхнулася із проблемою кадрового забезпечення, і цій проблемі приділяється усе більше уваги не тільки в Україні, а й в країнах Західної Європи, можна вважати цю конференцію найбільш ефективною формою залучення молоді до реальних досліджень.

До участі запрошуються студенти, аспіранти, молоді фахівці та молоді вчені.

Головні цілі конференції «Людина і космос»

Конференція - це форум молодих вчених і фахівців, які зв'язали свою подальшу роботу з наукою про космос і ракетобудуванням.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»
Залучення молоді, аспірантів та студентів

Виявлення, об'єднання і підтримка обдарованої молоді; розвиток у студентів, аспірантів і молодих вчених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики і інших областях науки і техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Впровадження результатів наукових досліджень

Cприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські та технологічні розробки; розвиток системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Підняття престижу ракетно-космічної галузі

Ефективна реалізація державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури.

Організатори та партнери конференції

Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова