Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Традиційною подією у науковому житті України щорічно стає Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос», яку проводять під егідою Міжнародної федерації астронавтики Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова, Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара, ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля та інші установи і навчальні заклади аерокосмічного профілю України та зарубіжжя.

Ініціаторами щорічного проведення молодіжної науково-практичної конференції «Людина і космос» виступили Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова, Державне космічне агентств України (ДКАУ), Національна академія наук України (НАНУ), Міністерств освіти й науки України.

Метою проведення Конференції є:

  • виявлення, об'єднання й підтримки обдарованої молоді, розвитку в студентів, аспірантів і молодих учених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики, космічного утворення, а також в інших галузях науки й техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом;
  • сприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські й технологічні розробки, і розвитку системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі;
  • ефективної реалізації державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури для реалізації Державної програми аерокосмічної освіти молоді України.

Конференція «Людина і космос» щорік збирає молодь яка прагне досягнути нових висот у знаннях, професіоналізмі, ставить своєю метою сприяти розвитку космічної галузі Батьківщини, та готова впливати на світові шляхи наукового і практичного засвоєння космосу.

Зважаючи на те, що сьогодні ракетно-космічна галузь зштовхнулася із проблемою кадрового забезпечення, і цій проблемі приділяється усе більше уваги не тільки в Україні, а також у Росії й країнах Західної Європи, можна вважати цю конференцію найбільш ефективною формою залучення молоді до реальних досліджень.

До участі запрошуються студенти, аспіранти, молоді фахівці та молоді вчені.

 

 

  • Поділитися:
Головні цілі конференції «Людина і космос»

Конференція - це форум молодих вчених і фахівців, які зв'язали свою подальшу роботу з наукою про космос і ракетобудуванням.

«Людина і космос» Міжнародна молодіжна науково-практична конференція
Залучення молоді, аспірантів та студентів

Виявлення, об'єднання і підтримка обдарованої молоді; розвиток у студентів, аспірантів і молодих вчених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики і інших областях науки і техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом

«Людина і космос» Міжнародна молодіжна науково-практична конференція

Впровадження результатів наукових досліджень

Cприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські та технологічні розробки; розвиток системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі.

«Людина і космос» Міжнародна молодіжна науково-практична конференція

Підняття престижу ракетно-космічної галузі

Ефективна реалізація державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури.

Організаторы та партнери конференції

Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. А. М. Макарова

Забронювати номер
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×