Підсумки XXIV Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і космос»
Список учасників, нагороджених дипломами XXIV Конференції
- Абатуров Анатолій Олександрович
- Адамідес Ігор Дмитрович
- Алексєєнко Віталій Григорович
- Апанасенко Анастасія Андріївна
- Безсонов Павло Георгійович
- Бейцун Віктор Сергійович
- Більговський Денис Валерійович
- Борщева Олександра Володимирівна
- Верес Олександр Олександрович
- Вишневецька Єлизавета Русланівна
- Воронін Олександр Валерійович
- Гамольський Ілля Іванович
- Гусарова Ірина Олександрівна
- Давидова Анастасия С.
- Далік Максим Олександрович
- Денисова Марія Олександрівна
- Дмитрієв Микита Сергійович
- Довгаль Юрій Миколайович
- Дубровський Іван Дмитрович
- Жуган Олександр Сергійович
- Загревський Єгор Олегович
- Ігнатьєв Микола Миколайович
- Кисельов Павло Геннадійович
- Клименко Олексій Денисович
- Кобзарь Олександр Сергійович
- Коваленко Ігор Сергійович
- Комисарик Єлизавета Олександрівна
- Коробка Владислав Сергійович
- Коротков Владислав Олександрович
- Кох Єлизавета Владиславівна
- Кравець Вячеслав Сергійович
- Кузьма Світлана Михайлівна
- Кучко Анна Романівна
- Кучко Анна Романівна
- Лук`янченко Богдан Олександрович
- Лущак Лариса .
- Мельникова Дар'я Дмитрівна
- Михальов Деніс Викторович
- Мінай Олександр Миколайович
- Молнар Тарас Степанович
- Насібов Ельман .
- Некрасов Валерій Євгенович
- Нор Максим Романович
- Олішевський Ілля Геннадійович
- Полозун Олександр Олексійович
- Поп Марина Володимирівна
- Пророка Владислав Аркадійович
- Пустовгаров Андрій Анатолійович
- Редька Михайло Олександрович
- Рисенко Святослав Андрійович
- Савченко Ірина Сергіївна
- Сіренок Кирило Олександрович
- Смирнов Артем Сергійович
- Смірнов Данііл Миколайович
- Снобко Данила Олегович
- Тимошенко Кирило Игорович
- Товт Мар'яна Віталіївна
- Турубаров Михаил Владимирович
- Хачко Ангеліна Олександрівна
- Цокур Наталія Іванівна
- Чванько Юлія Сергіївна
- Шаманіна Тетяна Володимірівна
- Шамаханов Владислав Костянтинович
- Щогла Дмитро Анатолійович
- Юров Максим Сергійович
Список учасників, доповіді яких рекомендовані до друку
- Абатуров Анатолій Олександрович
- Аксьонов Олександр Сергійович
- Алексєєнко Віталій Григорович
- Апанасенко Анастасія Андріївна
- Бейцун Віктор Сергійович
- Бережецький Нікіта Денисович
- Бігун Сергій Олександрович
- Векілов Самір Шамсійович
- Гусарова Ірина Олександрівна
- Жуган Олександр Сергійович
- Загревський Єгор Олегович
- Кисельов Павло Геннадійович
- Клименко Олексій Денисович
- Кучко Анна Романівна
- Кучко Анна Романівна
- Михальов Деніс Викторович
- Молнар Тарас Степанович
- Некрасов Валерій Євгенович
- Олішевський Ілля Геннадійович
- Пустовгаров Андрій Анатолійович
- Редька Михайло Олександрович
- Сіренко Максим Костянтинович
- Снобко Данила Олегович
- Шашко Юрій Анатолійович
- Шевченко Катерина Сергіївна
- Юров Максим Сергійович