XХV Ювілейна Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»

12-14 квітня 2023 року у Дніпрі відбулась XXV Ювілейна Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос».

Цього року за рішенням оргкомітету Конференція була присвячена 25-й річниці заходу і проходила під девізом «Чверть століття на науковій орбіті».

Конференція проводилась на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова (НЦАОМ) при активній підтримці Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля».

Для участі у Конференції було розіслано понад 520 запрошень представникам провідних національних і зарубіжних аерокосмічних університетів і підприємств ракетно-космічної галузі. Тези своїх доповідей надіслали 222 учасника: студенти, аспіранти та молоді вчені Дніпра, Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Ужгорода, Миколаєва, Кам'янського, Павлограда.

Згідно з регламентом проведення Конференції пройшли засідання за 20 науково-практичними напрямами. Було заслухано 147 доповідей. В обговоренні доповідей взяли участь близько 150 учасників і гостей конференції, серед яких студенти і аспіранти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, студенти і аспіранти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, молоді фахівці ДП «Конструкторське бюро« Південне» ім. М. К. Янгеля».

За результатами цікавої і плідної роботи дипломами XХV Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і Космос» відзначено 68 учасників, 32 кращі доповіді рекомендовані до публікації у фахових наукових журналах України. Кожен доповідач отримає електронний сертифікат учасника.

Рішенням Конференції за одностайної підтримки учасників та організаторів заплановано в 2024 році проведення XXVІ Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і Космос».

фоторепортаж

отримати сертифікат учасника

  • Поділитися:
Головні цілі конференції «Людина і космос»

Конференція - це форум молодих вчених і фахівців, які зв'язали свою подальшу роботу з наукою про космос і ракетобудуванням.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»
Залучення молоді, аспірантів та студентів

Виявлення, об'єднання і підтримка обдарованої молоді; розвиток у студентів, аспірантів і молодих вчених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики і інших областях науки і техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Впровадження результатів наукових досліджень

Cприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські та технологічні розробки; розвиток системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Підняття престижу ракетно-космічної галузі

Ефективна реалізація державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури.

Організатори та партнери конференції

Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова