Регламент проведення XXV Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і Космос»

12 КВІТНЯ 2023 року
  • 11:00-12:30 Урочисте відкриття Конференції, пленарне засідання в очному форматі та режимі «on-line-конференції» (https://meet.google.com/mcy-ennq-kyh).
  • 13:00-17:00 Засідання за науково-практичними напрямами в очному форматі та режимі on-line-конференції (Google-meet, ZOOM-конференція, Teams).

13 КВІТНЯ 2023 року
  • 10:00-13:00 Засідання за науково-практичними напрямами для учасників в очному форматі та режимі on-line-конференції (Google-meet, ZOOM-конференція, Teams).
  • 13:00-14:00 Перерва
  • 14:00-17.00 Засідання за науково-практичними напрямами в очному форматі та режимі on-line-конференції (Google-meet, ZOOM-конференція, Teams).
14 КВІТНЯ 2023 року
  • 10:00-12.00 Засідання за науково-практичними напрямами в очному форматі та режимі "on-line-конференції" (Google-meet, ZOOM-конференція, Teams).
  • 13:00-14:00 Підведення підсумків, урочисте закриття Конференції в очному форматі та режимі «on-line-конференції» (https://meet.google.com/mcy-ennq-kyh).


Головні цілі конференції «Людина і космос»

Конференція - це форум молодих вчених і фахівців, які зв'язали свою подальшу роботу з наукою про космос і ракетобудуванням.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»
Залучення молоді, аспірантів та студентів

Виявлення, об'єднання і підтримка обдарованої молоді; розвиток у студентів, аспірантів і молодих вчених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики і інших областях науки і техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Впровадження результатів наукових досліджень

Cприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські та технологічні розробки; розвиток системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Підняття престижу ракетно-космічної галузі

Ефективна реалізація державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури.

Організатори та партнери конференції

Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова