Увага! Прийом статей для публікації

За результатами XХV Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і Космос» 32 кращі доповіді рекомендовані до публікації у фахових наукових журналах України.

Для публікації у журналі «Вісник ДНУ» надійшло 14 статей.

Учасники, чиї доповіді рекомендовані до публікації в журналі «Вісник ДНУ», надають свої статті на електронну пошту конференції «Людина і Космос»  з повним пакетом документів до 7 червня 2023 р.! (conf@spacehuman.org)

Після 7 червня 2023р.  на електронну пошту редакції  «Вісник ДНУ»  jrst@ftf.dp.ua.

Головні цілі конференції «Людина і космос»

Конференція - це форум молодих вчених і фахівців, які зв'язали свою подальшу роботу з наукою про космос і ракетобудуванням.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»
Залучення молоді, аспірантів та студентів

Виявлення, об'єднання і підтримка обдарованої молоді; розвиток у студентів, аспірантів і молодих вчених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики і інших областях науки і техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Впровадження результатів наукових досліджень

Cприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські та технологічні розробки; розвиток системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Підняття престижу ракетно-космічної галузі

Ефективна реалізація державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури.

Організатори та партнери конференції

Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова