Регламент ХXVІ Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і Космос»

17 квітня 2024 року

09:00-11:00 Проведення засідання за науково-практичним напрямом  «Нанотехнології та наноматеріали в РКТ» в режимі online-конференції (Google-meet).

11:00-12:30 Урочисте відкриття Конференції, проведення пленарного засідання в очному форматі та режимі online-конференції (Google-meet).

13:00-17:00 Проведення засідань за науково-практичними напрямами в очному форматі та режимі online-конференції (Google-meet, ZOOM-конференція, Teams).

 

18 квітня 2024 року

10:00-13:00 Проведення засідань за науково-практичними напрямами для учасників в очному форматі та режимі online-конференції (Google-meet, ZOOM-конференція, Teams).

13:00-14:00 Перерва

14:00-17:00 Продовження засідань за науково-практичними напрямами в очному форматі та режимі online-конференції (Google-meet, Teams, ZOOМ-конференція).

 

19 квітня 2024 року

11:00-12:30 Круглий стіл «Василь Сергійович Будник-один із засновників  практичного ракето-будування в Україні. Творча спадщина Будників» до 110-ї річниці від дня народження. Пройде в очному форматі та режимі online-конференції (Google-meet). Екскурсія до навчально-виставкового комплексу.

13:00-14:00 Підведення підсумків, урочисте закриття Конференції в очному форматі та режимі online-конференції (Google-meet).

 

 

 

 

Головні цілі конференції «Людина і космос»

Конференція - це форум молодих вчених і фахівців, які зв'язали свою подальшу роботу з наукою про космос і ракетобудуванням.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»
Залучення молоді, аспірантів та студентів

Виявлення, об'єднання і підтримка обдарованої молоді; розвиток у студентів, аспірантів і молодих вчених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики і інших областях науки і техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Впровадження результатів наукових досліджень

Cприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські та технологічні розробки; розвиток системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Підняття престижу ракетно-космічної галузі

Ефективна реалізація державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури.

Організатори та партнери конференції

Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова