Список учасників, які нагороджуються дипломами

Безпілотні системи і комплекси

1 Манойло Микита Олегович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
2 Циган Антон Олександрович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Конструкційні та функціональні матеріали

1 Бондар Дмитро Михайлович
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
2 Губа Роман Максимович
ТОВ «Флайт Контрол»
3 Запорожець Анатолій Сергійович
Ужгородський національний університет

Міцність ракетних конструкцій, вібрації, акустичні хвилі та шумові ефекти

1 Акімов Дмитро Васильович
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
2 Бабуров Володимир Володимирович
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
3 Бережной Дмитро Євгенович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
4 Далік Максим Олександрович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
5 Дядюк Андрій Сергійович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
6 Михальов Деніс Вікторович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
7 Сатокін Валерій Валерійович
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
8 Снобко Данило Олегович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
9 Федоріна Вікторія Сергіївна
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Проектування, виробництво та випробування літальних апаратів.

1 Гусєва Анна Володимирівна
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
2 Кицюк Світлана Валеріїіна
Машинобудівний коледж Дніпровського національного університету імені Олеся
3 Медведєва Вікторія Олександрівна
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
4 Палієнко Сергій Васильович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
5 Ялоза Сергій Олександрович
Комунальній заклад "Дніпровське вище професійне учілище будівництва"

Гідроаерогазодинаміка та тепломасоперенесення у системах літальних апаратів

1 Лук`яненко Ілля Григорович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
2 Пророка Владислав Аркадійович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
3 Тихомирова Олександра Володимирівна
Науковий ліцей Анатолія Лигуна

Гравітація і фундаментальна фізика

1 Ілик Вікторія Юріївна
Ужгородський національний університет
2 Кочемба Аліса Анатовіївна
Ужгородський національний університет
3 Кузьма Світлана Михайлівна
Ужгородський національний університет
4 Товт Мар'яна Віталіївна
Ужгородський національний університет

Двигуни та енергетичні установки літальних апаратів. Енергозабезпечення космічних апаратів

1 Аксьнов Олександр Сергійович
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
2 Асмоловський Сергій Юрійович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
3 Бадун Олег Петрович
ТОВ «Флайт Контрол»
4 Бондаренко Микола Олександрович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
5 Дорош Данііл Андрійович
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут
6 Журавель Данило Олександрович
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
7 Лещенко Владислав Олександрович
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
8 Літвінов Олександр Олександрович
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський
9 Слюсарєв Володимир Володимирович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
10 Спірін Єгор Володимирович
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
11 Чернявський Олександр Сергійович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Динаміка, балістика та керування рухом літальних апаратів

1 Акіншев Олександр Романович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
2 Кеба Руслан Анатолійович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Дистанційний моніторинг Землі

1 Гунчак В'ячеслав Віталійович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
2 Звєрєв Антон Юрійович
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-

Економіка та комерціалізація космічної діяльності

1 Безуб Марія Володимирівна
Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара
2 Євдокімов Олександр Олександрович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
3 Очеретяний Богдан Романович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Інформаційні технології. Системи телекомунікацій. Радіоелектронна апаратура ракетно-космічних систем.

1 Борщова Олександра Володимирівна
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
2 Борщова Олександра Володимирівна
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
3 Ковальчук Михайло Сергійович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
4 Конько Віталій Костянтинович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
5 Турубаров Михайло Володимирович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Космічні апарати: розробка та експлуатація

1 Баранов Михайло Володимирович
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський

Математичні моделі та чисельні експерименти

1 Хорольський Петро Георгійович
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»

Нанотехнології та наноматеріали в РКТ

1 Бакун Богдан Тарасович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
2 Буряк Деніс Геннадійович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
3 Давидюк Анжела Вікторівна
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
4 Дідик Дмитро Юрійович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
5 Дядченко Глафіра Олександрівна
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
6 Завалін Єгор Юрійович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
7 Зелений Вадим Павлович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
8 Кібець Роман Олегович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
9 Лофердюк Віталій Іванович
Національний університет «Запорізька Політехніка»
10 Мамчур Ігор Олександрович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
11 Назаренко Артьом Андрійович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
12 Нор Максим Романович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
13 Панченко Руслан Олександрович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
14 Семененко Михайло Олександрович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
15 Смірнов Даніїл Миколайович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
16 Тонконог Дмитро Миколайович
Запорізький національний університет (ЗНУ)

Нетрадиційні ідеї та проекти

1 Акіншев Олександр Романович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
2 Дядченко Глафіра Олександрівна
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
3 Зелений Вадим Павлович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
4 Семененко Михайло Олександрович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
5 Токарський Ігор Михайлович
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Освоєння Місяця та планет

1 Глушак Сергій Олександрович
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України
2 Данілюк Віра Драгоміровна
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»

Головні цілі конференції «Людина і космос»

Конференція - це форум молодих вчених і фахівців, які зв'язали свою подальшу роботу з наукою про космос і ракетобудуванням.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»
Залучення молоді, аспірантів та студентів

Виявлення, об'єднання і підтримка обдарованої молоді; розвиток у студентів, аспірантів і молодих вчених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики і інших областях науки і техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Впровадження результатів наукових досліджень

Cприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські та технологічні розробки; розвиток системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Підняття престижу ракетно-космічної галузі

Ефективна реалізація державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури.

Організатори та партнери конференції

Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова