ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЛЮДИНА І КОСМОС»!

Нагадуємо Вам, що Конференція відбудеться 14-16 квітня 2021 року на базі НЦАОМ ім. О.М. Макарова, м. Дніпро.

Для учасників конференції, які мешкають у різних регіонах України та за кордоном, для зручності, можливо прийняти участь у режимі «ZOOM-конференції». Для участі у «ZOOM-конференції» треба надіслати заяву у довільній формі на поштову скриньку Конференції (E-mail: conf@spacehuman.org) до 20 березня 2021р. та сплатити організаційний внесок, який складає 200грн.

Ідентифікатор конференції та код доступу буде повідомлено додатково.

Якщо епідемічний стан, в якому набуває Дніпропетровська область зміниться на більш суворіший, НЦАОМ залишає за собою право змінити формат Конференції.

Головні цілі конференції «Людина і космос»

Конференція - це форум молодих вчених і фахівців, які зв'язали свою подальшу роботу з наукою про космос і ракетобудуванням.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»
Залучення молоді, аспірантів та студентів

Виявлення, об'єднання і підтримка обдарованої молоді; розвиток у студентів, аспірантів і молодих вчених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики і інших областях науки і техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Впровадження результатів наукових досліджень

Cприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські та технологічні розробки; розвиток системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

Підняття престижу ракетно-космічної галузі

Ефективна реалізація державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури.

Організатори та партнери конференції

Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова