Історія

Перша конференція відбулася в 1999 році. За час проведення Конференції змінився статус, істотно розширилася тематика наукових напрямків, а також географія і кількість учасників. Сьогодні конференція має статус міжнародної та щорічно проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова за підтримки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля.

У конференції є програмний і організаційний комітети, сформований склад координаторів за різними науково-практичним напрямками з числа провідних вчених і фахівців, пов'язаних з проектуванням та виготовленням ракетно-космічної техніки, а також з суміжними областями науки і техніки.

За матеріалами конференції видаються збірники тез, кращі доповіді нагороджуються дипломами конференції і безоплатно публікуються в фахових виданнях «Вісник ДНУ. Серія Ракетно-космічна техніка» і «Екологія і ноосферологія».

Протягом 3-х днів учасники і гості Конференції на пленарних і секційних засіданнях, круглих столах представляють і обговорюють наукові доповіді, свої напрацювання, обмінюються досвідом, зав'язують міцні наукові і виробничі контакти, набувають безцінний досвід виступів на конференціях.

За час проведення конференцій в ній взяло участь більше 6000 тисяч студентів, аспірантів і молодих фахівців з України, Росії, Казахстану, Китаю, а також країн Євросоюзу; рекомендовано до друку - 672, а опубліковано 402 статті.

  • Поділитися:
Головні цілі конференції «Людина і космос»

Конференція - це форум молодих вчених і фахівців, які зв'язали свою подальшу роботу з наукою про космос і ракетобудуванням.

«Людина і космос» Міжнародна молодіжна науково-практична конференція
Залучення молоді, аспірантів та студентів

Виявлення, об'єднання і підтримка обдарованої молоді; розвиток у студентів, аспірантів і молодих вчених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики і інших областях науки і техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом

«Людина і космос» Міжнародна молодіжна науково-практична конференція

Впровадження результатів наукових досліджень

Cприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські та технологічні розробки; розвиток системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі.

«Людина і космос» Міжнародна молодіжна науково-практична конференція

Підняття престижу ракетно-космічної галузі

Ефективна реалізація державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури.

Організаторы та партнери конференції

Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. А. М. Макарова

Забронювати номер
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×