Історія
Перша конференція відбулася в 1999 році. За час проведення Конференції змінився статус, істотно розширилася тематика наукових напрямів, а також географія і кількість учасників.
Сьогодні конференція має статус міжнародної та щорічно проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова за підтримки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля».
У конференції є програмний і організаційний комітети, сформований склад координаторів за різними науково-практичним напрямами з числа провідних вчених і фахівців, пов'язаних з проектуванням та виготовленням ракетно-космічної техніки, а також з суміжними областями науки і техніки.
За матеріалами конференції видаються збірники тез, кращі доповіді нагороджуються дипломами конференції і безоплатно публікуються в фахових виданнях «Вісник ДНУ. Серія Ракетно-космічна техніка» і «Екологія і ноосферологія».
Протягом 3-х днів учасники і гості Конференції на пленарних і секційних засіданнях, круглих столах представляють і обговорюють наукові доповіді, свої напрацювання, обмінюються досвідом, зав'язують міцні наукові і виробничі контакти, набувають безцінний досвід виступів на конференціях.
За час проведення конференцій в ній взяло участь більше 6000 тисяч студентів, аспірантів і молодих фахівців з України, Казахстану, Китаю, а також країн Євросоюзу: рекомендовано до друку - 672, опубліковано - 402 статті.