Підсумки XXIII Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і космос»

З 14 по 16 квітня 2021 року в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова під егідою Міжнародної федерації астронавтики пройшла XХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Людина і космос». У цьому році Конференція була присвячена 25-річчю від дня заснування НЦАОМ ім. О.М. Макарова і пройшла під девізом «Космос. Молодь. Знання».

Конференція проводилась на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова (НЦАОМ) при активній підтримці Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Для участі в XХIII Конференції були запрошені понад 400 представників провідних національних і зарубіжних аерокосмічних університетів і підприємств ракетно-космічної галузі. Тези своїх доповідей надіслали 165 учасників: це студенти, аспіранти та молоді вчені Дніпра, Києва, Харкова, Запоріжжя, Ужгорода, Казахстану.
На пленарному засіданні, яке проходило в форматі «ZOOM-конференції», з вітальним словом до учасників та гостей звернувся генеральний директор НЦАОМ ім. О.М. Макарова Олексій Кулик. Він привітав всіх учасників з Днем працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітнім днем авіації і космонавтики, зачитав привітання учасникам конференції від голови Державного космічного агентства України Володимира Тафтая.

На пленарному засіданні виступили:

  • Віктор Хуторний, генеральний директор НЦАОМ ім. О.М. Макарова в 1997-2016гг., з доповіддю «25 років від дня заснування НЦАОМ ім. О.М. Макарова»;
  • Артем Андріанов, професор аерокосмічного факультету і координатор лабораторії аерокосмічних конструкцій Університету Бразиліа (Бразилія), з доповіддю «Аерокосмічна освіта і міжнародне співробітництво»;
  • Роман Михальчишин, провідний інженер по розробках і інтеграції ракети-носія в компанії «Isar Aerospace» (Мюнхен, Німеччина).

Згідно з регламентом проведення Конференції пройшли засідання по 21 науково-практичному напрямку. Було заслухано 85 доповідей. В обговоренні доповідей взяли участь близько 100 учасників і гостей конференції. В рамках Конференції пройшов Круглий стіл, присвячений 75-річчю від дня народження Валерія Миколайовича Шмарова «Авіація і космонавтика в житті В.М. Шмарова». Круглий стіл відбувся в форматі «ZOOM-конференції».

За результатами цікавої та плідної роботи дипломами
XХІІІ Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і Космос» відзначені 40 учасників, а 22 кращих доповіді рекомендовані до публікації у фахових наукових журналах України.

Рішенням Конференції за одностайної підтримки учасників та організаторів у 2022 році заплановано проведення XXIV Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і Космос».

  • Поділитися:
Головні цілі конференції «Людина і космос»

Конференція - це форум молодих вчених і фахівців, які зв'язали свою подальшу роботу з наукою про космос і ракетобудуванням.

«Людина і космос» Міжнародна молодіжна науково-практична конференція
Залучення молоді, аспірантів та студентів

Виявлення, об'єднання і підтримка обдарованої молоді; розвиток у студентів, аспірантів і молодих вчених інтересу до дослідницької діяльності в області космонавтики і інших областях науки і техніки, безпосередньо пов'язаних з космосом

«Людина і космос» Міжнародна молодіжна науково-практична конференція

Впровадження результатів наукових досліджень

Cприяння подальшому впровадженню результатів наукових досліджень молоді в конструкторські та технологічні розробки; розвиток системи підготовки фахівців в аерокосмічній галузі.

«Людина і космос» Міжнародна молодіжна науково-практична конференція

Підняття престижу ракетно-космічної галузі

Ефективна реалізація державної політики в області ракетно-космічного виробництва в умовах ринкових перетворень, використання національної космічної інфраструктури.

Організаторы та партнери конференції

Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. А. М. Макарова

Забронювати номер
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×